Strona główna > Suplementy > Poznaj firmę Bodypak

Poznaj firmę Bodypak

Bodypak jest solidną marką, która powstała dzięki ciężkiej pracy i niesamowitej ambicji. Założycielem jest Kopeć Tomasz. Warto też dodać, że zaangażowanie oraz umiejętności dały początek sklepowi internetowemu bodypak.pl.

Razem z rozwojem działalności firmy pojawiły się w niej nowe osoby. To one właśnie wniosły bardzo dużo do rozwoju. Stworzony został graficzny dział. Do chwili obecnej zaskakuje on kreatywnością jak i także niesamowitymi pomysłami. W dziale sprzedaży są opracowywane najlepsze promocje. Na bieżąco jest także rozbudowywana infrastruktura sklepu, a także są wprowadzane różnego rodzaju pomocne narzędzia. W roku ubiegłym utworzony został contentowy portal. Nosi on nazwę wyższa szkoła Bodypak. Na portalu publikowane są zarówno filmy jak i artykuły. Tematyka samych treści jest bardzo szeroka. Jedno jest pewne - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wokół samej działalności powstała duża grupa osób pozytywnie zmotywowanych. Jest to grupa o nazwie Bodypak Society.

odżywki dla sportowców

Bodypak na pewno jest znany z ciągłego rozwoju. Potrzeby klientów wciąż się rozwijały, a więc został wprowadzony szereg ofert z licznymi gadżetami, akcesoriami, zdrową żywnością, odzież sportową jak i także superfoods. Na dzień dzisiejszy mogą zaoferować ponad osiem tysięcy produktów. Od roku 2012 prowadzona jest także największa hurtownia odżywek w Polsce. Portfolio klientów obejmuje już nie tylko kontrahentów z Polski, ale też z całej Europy. Okazuje się, że współpraca świetnie układa się z miejscami znacznie bardziej oddalonymi. Zastosowane zostały także kolektory. Dzięki temu podczas procesu kompletowania zamówień udało się wyeliminować wszelkie błędy, które miały miejsce podczas kompletowania zamówień największych. Na pewno sprawna praca magazynu znacznie ułatwia wysyłanie paczek i to już nawet dwadzieścia cztery godziny już po opłacaniu zamówienia.

Firma ta rozwija się nie tylko już w Internecie, ale także w formie stacjonarnej. W sposób regularny otwierane są nowe sklepy stacjonarne jak i także punkty franczyzowe. Obecnie Bodypak ma już sześć sklepów. Mieszczą się one w: Jaworznie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Warszawie, Dąbrowie Górniczej jak i także w Bydgoszczy. Aby potencjalni franczyzobiorcy zostali zachęceni do współpracy, to został opracowany bardzo skuteczny program wsparcia w otwarciu własnego biznesu. Oczywiście pod szyldem Bodypak. Ambicja Bodypak to przede wszystkim stu procentowe zadowolenie klientów z zakupu w firmowych sklepach. Bodypak chce się także nieustannie rozwijać. Bez dwóch zdań firma chce także wyznaczać wszelkiego rodzaju standardy odżywek oraz diet. Ciągły rozwój oraz zadowolenie klienta są celem czy też mottem dla wielu firm, jak nie dla każdej.