Strona główna > Ubrania sportowe > Brugi - odzież sportowa

Brugi - odzież sportowa

​Polscy klienci po raz pierwszy mieli okazję zapoznać się z marką Brugi w 1995 roku. Historia firmy oraz jej systematycznego rozwoju jest jednak znacznie dłuższa, dlatego w 2016 roku świętowała ona swoje 60 urodziny.

Z myślą o aktywnych fizycznie klientach

1956 rok to moment, w którym pochodząca w Włoch rodzina Brutti podjęła decyzję o założeniu firmy Brugi. Już wtedy, marka ta koncentrowała się na projektowaniu oraz produkcji jedynej w swoim rodzaju odzieży, przeznaczonej dla osób ceniących sobie aktywność fizyczną. Dzięki temu, obecnie wśród produktów oferowanych nam przez tę markę, każdy może znaleźć coś dla siebie. Zarówno rodziny, które aktywność fizyczną traktują jako najlepszy sposób na wspólne spędzanie czasu, jak i osoby, które do uprawiania sportu podchodzą nieco bardziej profesjonalnie. Przez długie lata swojej działalności, marka ta zdobyła niezwykle dużą popularność oraz dużą grupę stałych klientów, w różnych zakątkach świata.

Aktualnie firma z włoskimi korzeniami skupia swoją działalność na czterech dobrze znanych klientom markach, które wzajemnie się dopełniają. Są to: Brugi, Nordsen, AST oraz Astrolabio.

odzież turystyczna

Marka Brugi w Polsce

Od 1995, marka Brugi jest obecna na polskim rynku. W 2003 roku dynamiczny rozwój firmy sprawił, że swoją działalność zaczęła także Brugi Polska. Przez te wszystkie lata, marce tej udało się zdobyć ogromną popularność wśród polskich klientów, którzy obdarzają ją dużym zaufaniem. Tym bardziej, że produkty Brugi spełniają oczekiwania każdego typu klientów, niezależnie od ich ulubionej formy aktywności. Dopasowane do swoich potrzeb produkty znajdą tu zarówno miłośnicy sportów drużynowych, jak i pływania, biegania, jazdy na rowerze, czy trekkingu i wspinaczki górskiej.

Brugi Polska nie koncentruje się jednak tylko na tworzeniu najwyższej jakości odzieży dla sportowców. Firma stara się także promować aktywny tryb życia, poprzez ciągłe wspieranie najróżniejszych inicjatyw, takich jak chociażby Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym MOZN, Bieg po Nowe Życie oraz Family Cup.

Co więcej, marka Brugi jest także sponsorem dwóch drużyn siatkarskich: BBTS Bielsko Biała, oraz BKS Aluprof Bielsko Biała, oraz partnerem miasta Wisła.

Firma ta jednak nie ustaje w swoich wysiłkach, aby nadal prężnie się rozwijać oraz spełniać rosnące oczekiwania swoich klientów. Dlatego też cały czas pracuje nad tworzeniem doskonałych produktów najwyższej jakości.

Pośród oferowanych klientom produktów Brugi znaleźć można, między innymi, doskonale sprawdzające się w każdych warunkach kurtki trekkingowe, polary, kurtki narciarskie oraz odzież rowerową, ale także bardzo duży wybór toreb podróżnych i sportowych, obuwie trekkingowe i buty do wody, czy kaski rowerowe oraz plecaki.